00-697 Warszawa, Al. Jerozolimskie 49
   Telefon/Fax: +48 22 841-41-92, +48 22 841-94-60
   e-mail: biuro@pzszach.org.pl
AKTUALNOŚCI | KONTAKT | KALENDARZ | KOMISJE | PZSZACH | WZSZACHY | FINANSE | LICENCJE | REGULAMINY | AKADEMIA | KNJBIS | CENTRALNY REJESTR
Data utworzenia: 2013-01-14 | Autor: Dorota Rzepecka | Odsłon: 8696
 
Przejdź do wyników drużynowych.



Akademickie Mistrzostwa Polski
Katowice, 11-12 stycznia 2013 


Akademickie Mistrzostwa Polski Kobiet

1  Marta Przeździecka  Uniwersytet Warszawski
2  Joanna Majdan-Gajewska  Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie
3  Anna Warakomska  Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

Akademickie Mistrzostwa Polski Mężczyzn

1  Grzegorz Gajewski  Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie
2  Arkadiusz Leniart  Uniwersytet Warszawski
3  Mateusz Kołosowski  Uniwersytet Wrocławski


Indywidualne Mistrzostwa Polski 
Chorzów, 13-21 kwietnia 2013

Wyniki końcowe - Budimex Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach
1  Monika Soćko  KSz HetMaN Katowice
2  Jolanta Zawadzka  KSz Polonia Wrocław
3  Karina Szczepkowska-Horowska  MKSz Rybnik

Wyniki końcowe - Enea Indywidualne Mistrzostwa Polski w Szachach
1  Bartosz Soćko  KSz HETMAN Katowice
2  Grzegorz Gajewski  KSz HETMAN Katowice
3  Mateusz Bartel  KSz Polonia Wrocław



Mistrzostwa Polski w szachach błyskawicznych  
Bydgoszcz, 8-9 czerwca 2013


Wyniki końcowe -  Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach Błyskawicznych
1  Monika Soćko  KSz HETMAN Katowice
2  Joanna Worek  MCKiS Jaworzno
3  Klaudia Kulon  AZS Poznań


Wyniki końcowe -   Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych
1  Kacper Piorun  KSz Stilon Gorzów Wlkp.
2  Krzysztof Bulski  KSz HETMAN Katowice
3  Mirosław Grabarczyk   ŻTMS Baszta Żnin


Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 10

Szczyrk, 4-11 marca 2013

Grupa dziewczyn


1  Magdalena Harazińska  KMKSz Victoria Kielce
2  Zofia Szulc  UMKSz Jaćwież Suwałki
3  Aleksandra Czarnecka  UKS SP3 w Bogatyni

Szczegółowe wyniki



Grupa chłopców


1  Paweł Teclaf  KKS Ormuzd Kartuzy
2  Krzysztof Szczurek  UKS przy SP 8 Chrzanów
3  Jakub Suder  MLKSz Myślenice

Szczegółowe wyniki



Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 18
Szczyrk, 17-24 marca 2013


Grupa dziewcząt do lat 18

1  Maria Leks  KSz Polonia Warszawa
2  Magdalena Mucha  UKS Hetman Koronny Trzebinia
3  Klaudia Wiśniowska  KSz Stilon Gorzów Wlkp.

Szczegółowe wyniki




Grupa chłopców do lat 18


1  Łukasz Licznerski   BKS Chemik Bydgoszcz
2  Grzegorz Nasuta  MUKS Stoczek 45 Białystok
3  Jan Musiałkiewicz  UMKS Na Pięterku Poznań

Szczegółowe wyniki



Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16
Szczyrk, 17-24 marca 2013

Grupa dziewcząt do lat 16


1  Harazińska Ewa   KMKSz Victoria Kielce
2  Woźniak Mariola  UKS Hetman Koronny Trzebinia
3  Kiołbasa Oliwia  MUKS Stoczek 45 Białystok

Szczegółowe wyniki




Grupa chłopców do lat 16


1 Jarmuła Łukasz KSz Polonia Warszawa 
2 Śnihur Piotr  UKS Smecz Konin
3  Eggink Ryszard  UKS Łady Raszyn

Szczegółowe wyniki



Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Umysłowych
Zamek Książ, 10-18 kwietnia 2012

Juniorki do lat 14


1  Marczuk Anna  KKSz Kraków
2  Dmochowska Agnieszka  MUKS MDK Śródmieście Wrocław
3  Antolak Julia GKSz Solny Grzybowo 

Szczegółowe wyniki



Juniorzy do lat 14

1  Tomczak Mikołaj MMKS Wieniawa Leszno
2  Janik Igor KSz Zakrzewo-Start Elbląg 
3  Grela Kacper KSz Polonia Wrocław 

Szczegółowe wyniki



Juniorki do lat 12

1  Kucharska Honorata UKS SP8 Chrzanów 
2  Śliwicka Alicja UKS OPP Toruń 
3  Kaczmarska Joanna MKS MDK Otwock

Szczegółowe wyniki



Juniorzy do lat 12

1  Gumularz Szymon TS Wisła Kraków 
2  Łukasiewicz Krzysztof UKS SP3 Bogatynia 
3  Psyk Radosław KSz Piątka Skierniewice 

Szczegółowe wyniki



Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich

Dziewczęta do 18 lat

1  Lach Aleksandra  UKS Czarny Koń Olkusz
2  Leks Maria KSz Polonia Warszawa 
3  Dziodzio Angelika MKSz Rybnik 

Szczegółowe wyniki



Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich

Chłopcy do 18 lat 

1  Dragun Kamil  KSz Stilon Gorzów Wlkp.
2  Drozdowski Kacper UKS Rotmistrz Grudziądz
3  Nowicki Bartosz KSz Polonia Warszawa 

Szczegółowe wyniki



Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich
Dziewczęta do 16 lat

1  Murawko Katarzyna  KSz Javena Hańcza Suwałki
2  Kiołbasa Oliwia  MUKS Stoczek 45 Białystok
3  Harazińska Ewa KMKsz Victoria Kielce 

Szczegółowe wyniki



Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich
 Chłopcy do 16 lat

1  Gajek Radosław UKS Rotmistrz Grudziądz 
2  Eggink Ryszard UKS Łady Raszyn 
3  Niekraś Dawid UKS Tęcza Kościan 

Szczegółowe wyniki



Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich
Dziewczęta do 14 lat

1  Kubicka Anna  Carbo Gliwice
2  Dmochowska Agnieszka  MUKS UKS Śródmieście Wrocław
3  Stebel Agata UKS Ognisko Rydułtowy 

Szczegółowe wyniki



Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich
Chłopcy do 14 lat

1  Janik Igor  Start Elbląg
2  Tomczak Mikołaj Wieniawa Leszno 
3  Oleszek Maciej KSz Polonia Warszawa 

Szczegółowe wyniki



Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich
Dziewczęta do 12 lat

1  Święch Joanna  LKSz GCKiP Czarna
2  Dwilewicz Agata  KSz Polonia Wrocław
3  Frej Zofia MUKS MDK Śródmieście Wrocław 

Szczegółowe wyniki



Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich
Chłopcy do 12 lat

1  Kosakowski Jakub  MKSz MDK Białystok
2  Gumularz Szymon  TS Wisła Kraków
3  Pułtorak Jan UKS Rodło Opole 

Szczegółowe wyniki



Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Szybkich
Dziewczęta do 10 lat

1  Furtak Joanna  LKS Płomień Limanowa
2  Harazińska Magdalena KSz Polonia Warszawa 
3  Waszczuk Patrycja MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski 

Szczegółowe wyniki


Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Szybkich
Chłopcy do 10 lat

1  Teclaf Paweł  KKS Ormuzd Kartuzy
2  Szczurek Krzysztof  UKS SP 8 Chrzanów
3  Sanz Wawer Daniel UKS Czternastka Warszawa 

Szczegółowe wyniki



Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Szybkich
Dziewczęta do 8 lat

1  Czernikowska Laura  LKSz GCKiP Czarna
2  Hals Emilia  GKSz Hetman Pilzno
3  Gaj Magdalena RKSz Rzeszów 

Szczegółowe wyniki



Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Szybkich
Chłopcy do 8 lat

1  Ogłaza Oskar UKS Rodło Opole 
2  Łuczak Filip  AKSz Hetman Politechnika Koszalińska
3  Czernek Tymon UKS Czternastka Warszawa 

Szczegółowe wyniki



Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych
Dziewczęta do 18 lat

1  Lach Aleksandra  UKS Czarny Koń Olkusz
2  Dziodzio Angelika  MKSz Rybnik
3  Starczewska Dominika  UKS SP8 w Bogatyni

Szczegółowe wyniki



Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych
Chłopcy do 18 lat

1  Drozdowski Kacper UKS Rotmistrz Grudziądz 
2  Licznerski Łukasz Chemik Bydgoszcz 
3  Dragun Kamil KSz Stilon Gorzów Wlkp.

Szczegółowe wyniki



Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych
Dziewczęta do 16 lat

1 Kiołbasa Oliwia MUKS Stoczek 45 Białystok 
2 Maruszczak Joanna  KSz Gryf Szczecin
3 Harazińska Ewa  KMKSz Victoria Kielce

Szczegółowe wyniki



Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych
Chłopcy do 16 lat

1  Gajek Radosław  UKS Rotmistrz Grudziądz
2  Kaczmarek Aleksander  KMKSz Victoria Kielce
3  Niekraś Dawid UKS Tęcza Kościan 

Szczegółowe wyniki



Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych
Dziewczęta do 14 lat

1  Antolak Julia GKSz Solny Grzybowo
2  Dmochowska Agnieszka  MUKS MDK Śródmieście Wrocław
3  Glapa Anna MMKSz Wieniawa Leszno 

Szczegółowe wyniki



Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych
Chłopcy do 14 lat

1  Adamczewski Maciej  KTSz Kalisz
2  Janik Igor  Start Elbląg
3  Wącior Maciej  GKSz Solny Grzybowo

Szczegółowe wyniki



Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych
Dziewczęta do 12 lat

1  Kaczmarska Joanna  UKS MDK Otwock
2  Kalinowska Zuzanna  MUSK Stoczek 46 Białystok
3  Karłyk Maria ŻKSz Żary 

Szczegółowe wyniki



Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych
Chłopcy do 12 lat

1  Gumularz Szymon TS Wisła Kraków 
2  Kosakowski Jakub MKSz MDK Białystok
3 Szpar Miłosz  LKS Parnas Stara Wieś 

Szczegółowe wyniki



Mistrzostwa Polski  Młodzików w Szachach Błyskawicznych
Dziewczeta do 10 lat

1  Harazińska Magdalena KSz Polonia Warszawa 
2 Waszczuk Patrycja  MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski 
3  Czarniecka Aleksandra UKS SP3 w Bogatyni

Szczegółowe wyniki



Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Błyskawicznych
Chłopcy do 10 lat

1  Teclaf Paweł  KKS Ormuzd Kartuzy
2  Bujalski Mateusz  UKS Czternastka Warszawa
3  Strzelecki Maciej KSz Piątka Skierniewice 

Szczegółowe wyniki



Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Błyskawicznych
Dziewczęta do 8 lat

1  Czernikowska Laura  LKSz GCKiP Czarna
2  Goraj Barbara  UKS Czarny Koń Olkusz
3  Hals Emilia  GKSz Hetman Pilzno

Szczegółowe wyniki



Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Błyskawicznych
Chłopcy do 8 lat

1  Ogłaza Oskar UKS Rodło Opole 
2  Grzesik Gracjan  AKSz Hetman Politechnika Koszalińska
3  Babiarz Arkadiusz  RKSz Rzeszów

Szczegółowe wyniki

 
Aktualnie online 34 gości